Politikalarımız

Politikalarımız

Politikalarımızı içeren bu sayfa içerisinde karşılıklı yükümlülüklerimizi bulacaksınız. Websitemiz tarafından yayımladığımız bilgilerin kullanımına yönelik sorumlulukları ve gerekli düzenlemelere uyulmaması durumunda yetkili kurumlar ile olayın çözülerek bizim sorumsuzluğumuzu içerir.

Gizlilik ve Güvenlik ile İlgili Politikalarımız

Gizlilik ve Güvenlik Politikalarımız gereği İş bu internet sitesinde ( https://baharyaman.com ) yer alan resim, metin, çizim verileri, ses, animasyon ve video dosyaları ile sitenin tasarımı, içeriği, imgeleri, kodları, algoritmaları, bileşenleri, yazıları ve her türlü görselleri ve benzeri her türlü kısmı üzerindeki her türlü hak, mülkiyet ve menfaat https://baharyaman.com (“ Bahar YAMAN ‘a ”) aittir. Bu içerikler ticari amaçlı olsun veya olmasın, kısmen veya tamamen, kopyalanamaz, iletilemez, indirilemez, yüklenemez, gönderilemez, satılamaz, kiralanamaz, lisansı verilemez, devredilemez, ifşa edilemez, gösterilemez, düzenlenemez, tersine mühendislik yapılamaz, yeniden derlenemez, kaynak kodu oluşturulamaz veya başka herhangi bir şekilde kullanılamaz.

https://baharyaman.com sitesindeki tüm ticari markalar ve logolar politikalarımız gereği https://baharyaman.com veya üçüncü şahıslara aittir. Söz konusu ticari marka ve logolar, hak sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, kalıcı olarak indirilemez, kopyalanamaz veya dağıtılamaz.

Site ziyaretçileri politikalarımız gereği, siteyi sadece kullanım koşulları altında belirtilen ve yasal sınırlar çerçevesinde internet sitesine erişmek veya sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla ve sadece bunlarla sınırlı şekilde bir kullanım hakkına sahiptir. Bu kullanım hakkı, https://baharyaman.com/ ‘ın ziyaretçiye lisans hakkı tanıdığı şeklinde yorumlanamaz.

İş https://baharyaman.com/ sitesinde yer alan geoteknik veriler, sunumlar, faaliyetler ile ilgili ses ve görüntü dosyaları ve bu sayfada bulunan diğer dokümanlar Bahar YAMAN tarafından bilgi aktarımı içermektedir. İnternet sitesinde yapılan paylaşımlar tamamen bilgi amaçlı olup, bilgiyi paylaşımı yapmayı ve anlatmayı içermektedir. Yapılan tüm bilgi paylaşımları, paylaşım yapıldıkları zaman dilimi içerisinde en güncel bilgiler olup, değişen şartlar, bilgiler üzerine yapılan yeni eklemeler, geliştirilen konular ve yeni yapılan buluşlar sonrasında farklılıklar olabilmektedir. https://baharyaman.com ‘nin paylaşımlarının bu konuda değiştirilme zorunluluğu yoktur.

Bilgi Doğruluğu

Politikalarımız, bilgi doğruluğu

Bahar YAMAN , iş bu https://baharyaman.com sitesinde yer alan bilgileri geoteknik anabilim dalında duayen hocalar tarafından yazılan kitaplar, makaleler ve sosyal paylaşımları referans alarak yazmıştır. Bu bilgilerin doğruluğu, güvenirliliği, eksiksizliği, geçerliliği veya uygunluğu konusunda değişen ve gelişen bilgi durumundan dolayı herhangi bir taahhütte bulunmamakta, garanti vermemekte veya bunları teyit etmemektedir. Bahar YAMAN ‘ın ve https://baharyaman.com sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bahar YAMAN ‘a ait iş bu https://baharyaman.com sitesi, kullanıcılarına erişim kolaylığı sağlamak ve daha fazla bilgi aktarabilmek adına başka internet sitelerine bağlantılar içerebilmektedir. Bu internet siteleri https://baharyaman.com tarafından gözden geçirilmemiş olup, doğrudan veya dolaylı olarak https://baharyaman.com ‘nin kontrolü ve/veya yetkisi altında olmayan üçüncü şahıslara aittir. Üçüncü şahıslara ait söz konusu internet sitelerine erişildiğinde, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kuralları ve veri koruma politikaları incelenmelidir.

https://baharyaman.com tarafından üçüncü şahıslara ait söz konusu internet sitelerine verilen bağlantılar, https://baharyaman.com ‘nin o siteyi ya da üçüncü şahıs sitesinde belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

https://baharyaman.com , bağlantı sağladığı internet sitelerinin içeriklerini veya içerdikleri diğer bağlantıları açık veya örtülü olarak benimsememekte olup söz konusu içerik veya bağlantılardan dolayı sorumlu değildir. Üçüncü şahıslara ait söz konusu internet sitelerinin kullanımından kaynaklanan risk ve sorumluluk kullanıcıya aittir.

İnternet sitesinin ziyaret edilmesi sırasında elde edilen veriler yürürlükte olan veri güvenliği kuralları doğrultusunda kaydedilmekte ve işlenmektedir. İnternet sitesinde yer alan üçüncü kişilere ait bağlantıların veri gizliliği uygulamalarından sitemiz sorumlu tutulamaz.

İnternet sitesi ziyaret edildiğinde; sunucular tarafından standart olarak, ziyaretçinin internet hizmet sunucusu tarafından verilen IP adresi, siteye ulaşmadan önce bulunan internet sitesi, site üzerinden ziyaret edilen sayfalar, ziyaretin tarihi ve süresi kayıt edilir. Kişisel veriler ise ancak ziyaretçi tarafından girildiği takdirde kayıt altına alınır.

İnternet sitesi üzerinden toplanan veriler, sunulan hizmetler ile bağlantılı olarak işlenmekte ve sitenin teknik açıdan idaresi, müşteri yönetimi, ürün anketleri, pazarlama, sitedeki değişiklikleri, yeni servisleri veya teklifleri duyurma gibi amaçlarla kullanılmaktadır.

Mahkeme Kararı

https://baharyaman.com , çalışanlarının ve bayilerinin gizlilik ilkesi çerçevesinde hareket etmesi için gereken özeni gösterecektir. Ancak veriler, https://baharyaman.com ‘nin iş ortaklarıyla veya yürürlükte olan kanuni düzenlemeler, verilmiş olan bir mahkeme kararı veya idari emir gereğince kanunen açıkça yetkili kılınmış mercilere açıklanması gereken yetkili kamu mercilerince gelen talepler doğrultusunda paylaşılabilir.

https://baharyamn.com , tarafından yönetilen verilerin, değişikliğe uğramamaları, kayıp olmamaları, hasar görmemeleri veya yetkisi olmayan kişilerce kullanılmamaları için koruma amacı ile teknik ve organizasyonel açıdan güvenlik önlemleri uygulamakta ve kişisel verilerin korunması hususunda gereken özeni göstermektedir.

https://baharyaman.com , kişisel verilerin korunması ile ilgili yasal mevzuat kapsamında, kendisine başvuru yapıldığı takdirde, ilgili kişisel verilerin sisteminde kayıtlı olup olmadığı, kayıtlı ise hangi verilerin kayıtlı olduğu konusunda başvuru sahibini bilgilendirecektir. Başvuru sahibinin, kendi kişisel verilerini gözden geçirme, güncelleme veya silme hakkı vardır.

https://baharyaman.com web sitemiz, her zaman ücretsiz olarak ziyaret edilebilir ve gerekli okumalar yapılabilir.

https://baharyaman.com tarafından, ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, elektronik posta adresi, Şirketimiz tarafından sunulan bir hizmetle ilgili abonelik işlemleri gibi kişisel bilgiler sadece ziyaret eden kişinin rızası ve bilgisi dahilinde temin edilir ve bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz. https://baharyaman.com , hiçbir koşulda, içerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

Zarar Sorumsuzluğu

İş bu https://baharyaman.com sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Bahar YAMAN ve/veya websitemiz çalışanları zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu olmazlar.

https://baharyaman.com internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla https://baharyaman.com tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Tarafınıza https://baharyaman.com tarafından gönderilen doğrudan pazarlama iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “kayıt dışı olma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

https://baharyaman.com web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik politikaları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfamda ki bilgileri kullanarak bana ulaşabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerine ek olarak sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese yorum ile de bildirebilirsiniz.

Sevgiyle kalın 🙂

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.